ETTEVÕTTEST

ETTEVÕTTEST

TAUST

ARS Stainless OÜ ajalugu ulatub aastasse 1946, kui asutati Kunstnike Liidu kombinaat – ARS kujundustööde ateljee. 1993. aastal erastatud ettevõte tegutses esmalt metallist ja puidust eritellimustööde valmistajana ning jätkas äritegevust 2005. aastal restruktureeritud kujul uute omanike käe all kergmetall-konstruktsioone projekteeriva, valmistava ja paigaldava eritööde teostajana.

TEENUSED

ARS Stainless keskendub väga laias valikus kergmetall-konstruktsioonide kujundamisele, konstrueerimisele, tootmisele ja paigaldusele. Valmistame 1 200 m2 tootmishoones erinevaid metallkonstruktsioone nii sise- kui välistingimustesse. 

Põhitoodeteks on trepid, trepikäsipuud, reelingud, evakuatsiooniredelid, rõdud ja rõdu-konstruktsioonid ning erinevad metallist sisekujunduselemendid. Töötleme süsinikterast, roostevaba terast, vaske, pronksi ja messing materjale. Omame pikaajalist töökogemust ka metallkonstruktsioonide kombineerimisel puidu, klaasi ja teiste materjalidega.  

ARS Stainless on ekspordile orienteeritud ettevõte. Meie toodangust on üle 90% suunatud Skandinaavia turgudele, millest omakorda suurimas mahus Soome ning Rootsi turgudele.

KVALITEET

ARS Stainless on muutuvas keskkonnas tegutsev pidevalt kasvas ja arenev ettevõte. Peame oluliseks paindlikkust ning kohandumisvõimet turu-muutustele ja klientide nõudmistele, mis aga eeldab arenenud juhtimissüsteemi ning kõrget kvalifikatsiooni meie ettevõtte töötajatelt. Usume, et see on jätkusuutlik strateegia pakkumaks oma koostööpartneritele kvaliteetseid tooteid tähtaegselt ning mõistliku hinnaga.